KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513088
nr 1451 3088
Tor Svae
(f. 1945), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad, daterad -84. Olja på duk, 117x75, yttermått inklusive ram: 122x82 cm
Tor Svae, svensk konstnär och scenograf född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 februari 2022
kl 19:18:33
27/2 11:54:51